skupina Past

Oficiální stránky skupiny Past


Základní stránka - základní informace

Úvodní doprovodné slovo

V této sekci jsou základní informace, tedy to co se může hodit při prvním pohledu na naše stránky. Takže například kde a kdy hrajeme nějaké vystoupení, kdy a kde děláme zpívanou, tedy paříme tak jak nám zobák narost. Teoreticky se tu asi určitě objeví i to kdybychom něco museli zrušit, např. v důsledku nenadálé sopečné činnosti, návratu moře do našich krajů a dalších poměrně reálných hrozeb vlivem vyšší moci...

Nástěnka pro rok 2020 - zazděno kvůli vládním nařízením kdy "zakázali hrát a zakázali zpívat"

DatumSdělení
17.10.2020 Vystoupení v kulturním domě v Habartově nedaleko Sokolova v pořadu Písničkový večer
08.08.2020 Vystoupení v rámci tradičních sobotních programů v country klubu turistické chaty Yukon u řeky Otavy v Radešově na Šumavě od 19:00
13.06.2020 Vystoupení na odpoledním festiválku Hejenský žebřík v Hejné nedaleko Horažďovic
29.05.2020 Vystoupení na večeru s country muzikou v restauraci U šesti strun v Písku
18.04.2020 Nahrávání dalších 3 písní na připravované druhé CD ve studiu Kdyně

Nástěnka pro rok 2021 - pokus o obrodu

DatumSdělení
07.08.2021 Vystoupení na festivalu v Olešovicích hned vedle obce Úterý v okrese Plzeň-sever. Program festíku najdete zde:
 • Festival v Olešovicích - Plzeň-sever


 • Nějaké ty drby z vrby

  17.3.2018 jsme se zůčastnili opět po dvou letech Podbrdského předkola Porty a umístili jsme se na krásném 2. místě. První místo tentokrát vyhrála perfektní mladá partička Hop a Šavani, zahráli opravdu parádně a jelikož jsme jim postup do finále v Řevnicích loni v Plzni vyfoukli my, letos ho vyfoukli oni nám :-) Opravdu jim to přejeme, fakt umí.

  28.1.2018 jsme se opět podívali do studia a pořídili jsme tam nahrávky třech našich novějších písní, které aktuálně zařadíme do našich vystoupení, tedy skladby "Pohory, prach a bláto", "Ztracenej svět" a úplnou novinku "Vzkaz".

  V sobotu 22.4.2017 se neuvěřitelné a nečekané stalo skutečností. V západočeském předkole Porty v Plzni v Country saloonu na Roudné jsme obsadili 1. místo mezi jedenácti zůčastněnými kapelami a postupujeme do celorepublikového finále v Řevnicích u Prahy !!

  V sobotu 1.4.2017 jsme odehráli poslední z tří benefičních konzertů v rámci akce Srdcem talentů, kdy se 9 kapel, finalistů soutěže "Talent Coutry radia 2016" sešlo 3x na jednom podiu (kulturní domy Praha-Brno-Ostrava). Výtěžek byl předán popálenému Lukášovi, na jehož podporu celá akce vznikla. Jako by to najednou ani nemělo skončit říkali jsme si hned v pondělí. Zvykli jsme si na ostatní kapely, pomalu se stmelila nová přátelství lidí se stejným cílem a myšlením. Jako bychom měli v sobotu znovu vyrazit do dalšího města a zas je vidět. Tak to alespoň Arwína celé sepsala za nás za všechny do rubriky postřehy a vysvětlivky čili ZDE

  Dne 3.11.2016 jsme vyhráli jedno ze základních kol pražské soutěže Notování, kdy výrazně u publika zabodovala naše skladba "Podkrašovskej vodník". Postupujeme tímto do semifinále, které proběhne někdy na jaře 2017.

  DEN 20.8.2016 - je pro nás téměř zlomový !! Po 3 letech postupného nahrávání skladeb pro soutěže Countryradia, jsme je všechny upravili do jednoho balíku, něco jsme dotočili ve studiu a máme z toho krásné CD s tím nejlepším, co jsme za ta léta stvořili.
  CD tedy obsahuje skladby: Do hor, Večernice, Svetr, O přátelství, Tulácká, Kameny, Přání, Oheň, Mým kamarádům, Podkrašovskej vodník, Irská, Zaslíbená zem.
  Objednat si jej případně můžete na emailových adresách v rubrice kontakty.

  Obal CD s názvem Do hor